11162. 255. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Virágmintás Zsolnay süteményes készlet: 1 db kínáló tányér, d: 25,5 cm + 4 db kistányér, d: 17 cm, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg