Drucksachen

Zahl der Lose: 292

Le Bon jardinier: almanach pour l'année par M. De Grâce.  Nouvelle édition. Paris, 1790, Eugene Onfroy. 513 p. Korabeli kopottas egészbőrkötésben.
12607.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
10
1824-57 Szentkép, 12x9cm +3db gyónási cédula
12608.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
10
Tonelli Sándor: Száz év előtt  1842 - Az Országos Iparegyesület alapításának esztendeje Bp. 1942. Orsz. Iparegyesület. 1 t. 94 l. 1 sztl. lev. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Kiadói kartonálásban, ragasztott gerinccel
12609.

Rufpreis:
2 600 HUF
6,84
7,43
A Nemzeti Dal 1848-as röplap jellegű kiadásának 20. századi facsimile kiadása, 21x15 cm
12610.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
1848.A "Közlöny" c. hivatalos lap július 8-i száma,  pp.:4, 50x34cm
12611.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
10
1848 A Közlöny c. újság október 8-i száma a szabadságharc híreivel, szép állapotban, 4p.
12612.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,37
8,00
15
1850 Religio, katolikus politico-egyházi és irodalmi lap. Szerk.: Danielik János. 2. évf. 1-2. félév. Pest, Lukács László. Teljes évfolyam, két kötetbe kötve. Papírkötésben, jó állapotban.
12613.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,05
22,86
cca 1850 Pest az Adler szálló számlája
12614.

Rufpreis:
8 500 HUF
22,37
24,29
1864 Pesten az 1864. oktober 30-án tartott állatkerti részvénytársulat pénzügyi bizottmányának üléséből, 23x23cm
12615.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,21
4,57
1864 A Bolond Miska c. élclap 11. száma
12616.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Interimistischer Allgemeiner österreichischer Zoll-tarif Giltig Vom 1. Juli 1865 An: Mit Rücksicht Auf Die Bestimmungen Des Handels- Und Zollvertrages. Wien, 1865, Verlag von Friedrich Manz. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári pecsétekkel.
12617.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
3,43
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 38. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
12618.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
3,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF