Tonelli Sándor: Száz év előtt 1842 - Az Országos Iparegyesület alapításának esztendeje Bp. 1942. Orsz. Iparegyesület. 1 t. 94 l. 1 sztl. lev. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Kiadói kartonálásban, ragasztott gerinccel
1850 Religio, katolikus politico-egyházi és irodalmi lap. Szerk.: Danielik János. 2. évf. 1-2. félév. Pest, Lukács László. Teljes évfolyam, két kötetbe kötve. Papírkötésben, jó állapotban.
Interimistischer Allgemeiner österreichischer Zoll-tarif Giltig Vom 1. Juli 1865 An: Mit Rücksicht Auf Die Bestimmungen Des Handels- Und Zollvertrages. Wien, 1865, Verlag von Friedrich Manz. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári pecsétekkel.
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 38. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal