Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
Czímer Károly: A művelődés és művészet története mindkét nembeli ifjúság számára. Bp. 1897. Franklin. 192 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
Lajta Andor: Az ötvenéves film. A film uttörői. Bp. 1946. (Temesvár, Horia ny.) 186 l. 3 lev. Fűzve, kiadói borítékban. A szennylap kissé hiányos, illetve korábbi javítás nyoma látható. A gerinc részen kis hiány.
Lázár Béla - Kis írások nagy művészekről. Tanulmányok. Bp., (1942), Singer és Wolfner. 238, [2] p. Fűzve, kiadói papírborítóban. A Petőfi Társaság kitöltetlen ajándékszelvényével.