Bücher: Religion Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1221526
13427
256
Books: Religion
1054275
13428
256
Books: Religion
Heiszler József dr.: Halotti egyházi beszédek. Budapest, 1876, Petrik Géza. Félvászon kötésben.
1094617
13429
256
Books: Religion
Mátyás Ernő dr. (szerk.): A hit. Tíz előadás. Sárospataki Füzetek. 1 szám. Felvágatlan példány. Kiadói papír kötésben.
1258366
13430
256
Books: Religion
Dr. Nemesszeghy Endre: Hitvallásom. Bp., 1924, magánkiadás (Uránia). 123 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. Felvágatlan.
1254179
13431
256
Books: Religion
Petrovics Pál: Újkori apostolok és vértanúk. Bp., 1911, Luther Társaság (Hornyánszky V.) 54 p. Kiadói papírkötésben.
1254457
13432
256
Books: Religion
Stadler Frieda: Szeretnéd, ha szeretnének? Bp., 1936, Szent István-Társulat. 168 p. Kiadói papírkötésben.
1255366
13433
256
Books: Religion
Egy egész esztendőre szolgáló eredeti, közérthető keresztyén prédikációk, melyeket az augusztai vallástételt tartó evangélikusoknál szokásban levő vasárnapi és ünnepi készített és mondott Edvi Illés Pál. Pest, 1840, Trattner Károly. Papírkötés, jó állapotban.
1255369
13434
256
Books: Religion
Új Testamentom, azaz a Mi Urunknak Jézus Krisztusnak Új Szövetsége. Magyar nyelvre fordította Károli Gáspár. Sárospatak, 1832, Nádaskay András. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban.
1222876
13435
256
Books: Religion
Juhász Sándor: Protestáns asszonyok. Gyoma, 1903, Kner Izidor Könyvnyomdája. Kiadói félvászonkötésben. A vászon több helyütt foltos.
1221538
13436
256
Books: Religion
Somosy János: Keresztyén hittudomány. II.kötet. S. Patakon, 1838, Nádaskay András. Későbbi félvászonkötésben.
1216031
13437
256
Books: Religion
1217715
13438
256
Books: Religion
Göran Larsson: A zsidók felség! Göran Larsson egy előadásának írott anyaga; Kápolnásnyék, GeSheR-HíD, Vallásközi Kapcsolatok és Kutatások Központja, 1996. Kiadói puhakötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF