Óra-mutató. Jóakaratú hitfeleinek mutogatja Fáy András. Pest, 1842, Trattner és Károlyi, XII, 149 p. Ritka első kiadás. A kiadói papírborító címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.
Ujabb kori ismeretek tára. Tudományok és politikai társas élet encyclopaediája. VI. kötet. Pesten, 1855, Heckenast. 626 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
Udud István: Remény, ne hagyj el! Versek és visszaemlékezések. Fehérgyarmat, 1996, Hármashatár Irodalmi Társaság. 79 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Csató Pál. Kilenczedik kötet. Budán, 1836. M. Kir. Egyetem betűivel. 239 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Negyedik kötet. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel. 276 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. A gerincen lévő sorszám téves.