Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 217
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1271327
258
cca 1878-1910 Mikoláš Aleš (1852-1913): Ex libris, 2 db, klisé, papír, klisén jelzettek, 13x9 cm, illetve 15x9 cm.
1267025
10001
258
Antal Irén (1903-1999): Kertben. Akvarell, papír, jelzett, fa keretben, 32×33 cm 1267359
10002
258
Balla jelzéssel: Csónakázók. Olaj, vászon, keretben, 57×80 cm 1267903
10003
258
Balla jelzéssel: Olvasó nő a parkban. Olaj, farost, 43×48 cm 1253699
10004
258
Barabás Gizella (1893-1985): Tájkép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38cm
1271337
10005
258
1899 Georg Barlösius (1864-1908): Ex libris, klisé, papír, 11,5x8 cm. 1271333
10006
258
1898 Georg Barlösius (1864-1908): Ex libris, 2 db, klisé, papír, 7x5 cm, illetve 10x7 cm.
1268064
10007
258
Baron jelzéssel: Misére menők. Tus, papír, üvegezett keretben, 18×14 cm
1267501
10008
258
Baron jelzéssel: Alpesi ház. Tus, papír, üvegezett keretben, 15×17 cm
1203301
10009
258
Bartha jelzéssel: Arcok. Pasztell, karton, 44×39 cm
1271140
10010
258
Bánfi jelzéssel: Vitorlások Badacsonynál. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1271134
10011
258
Bánfi jelzéssel: Balatoni sétahajó és vitolrás. Olaj, karton, üvegezett keretben, 23×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF