Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Az előszót írta Csánky Dénes. Bp., 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
Meller Simon: Michelangelo. 17 melléklettel és 83 szövegbe nyomott képpel. Művészeti Könyvtár. Bp., Lampel Róbert. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat évkönyve 1929. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Egészvászon kötés, gerincnél hiányos, kopottas állapotban.
Vegyes képzőművészeti könyv tétel, 4db, Herbert Read: A modern szobrászat, Faludy Anikó: Bizánc festészete és mozaikművészete, Kazimierz Zawanowski: El Greco, Frank Frigyes (1890-1976) Kiállítás. Mind eredeti kiadói kötésben.
The Studio, An illustrated Magazine of Fine and Applied Art. Bekötött számok az 52-55 évfolyamokból. Egy-két melléklet hiányzik. Korabeli vászonkötésben, számos érdekes műmelléklettel.
Dr. Kurt Bertels: Honore Daumier als Lithograph. München, 1908, R. Piper & Co. 70 képpel. Kiadói illusztrált keménykötésben, a gerincén sérült állapotban.