https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Küche und Garten Zahl der Lose: 16
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1132406
13630
258
0
8000
Books: Kitchen and garden
Andere Sammelgebiete
1
Gyakorlati gazdalexikon. Százkét munkatárs működésével szerk.: Mille Géza, Mayer János. 1-2. kötet. Bp. [1927.] Sylvester ny., XV., 587 l., 2 lev., 25 t. (14 színes) ; XV., 593-1452 l., 2 lev., 7 t. (3 színes). Mindkét kötet gazdag szövegközti illusztrációkkal. 195 mm. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. egyik kötésen kis sérüléssel
Das Lot is nicht erreichbar
1166827
13631
258
0
5000
Books: Kitchen and garden
Andere Sammelgebiete
1
Augustin Béla dr., Darvas Ferenc dr.: Útmutatás a vadontermő gyógynövények gyűjtéséhez. Bp., 1922, Pátria. Kissé töredezett szélű kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1235811
13632
258
0
1400
Books: Kitchen and garden
Andere Sammelgebiete
1
Kardos Árpád: Szobakertészet. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1166829
13633
258
0
5000
Books: Kitchen and garden
Andere Sammelgebiete
1
Augustin Béla dr., Darvas Ferenc dr.: Útmutatás a vadontermő gyógynövények gyűjtéséhez. Bp., 1922, Pátria. Kissé töredezett szélű kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1221935
13634
258
0
1200
Books: Kitchen and garden
Andere Sammelgebiete
1
Schrikker Sándor faiskolájának árjegyzéke. Alsótekerespuszta, 1941. Szerzői kiadás. 131 p. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.
Das Lot is nicht erreichbar
1255213
13635
258
0
800
Books: Kitchen and garden
Andere Sammelgebiete
1
Urbányi Jenő: Gyümölcsfák betegségei. Bp., 1935, A Növényvédelem és Kertészet kiadása. 61 p. Spirálozott papírkötésben. 1249796
13636
258
0
1800
Books: Kitchen and garden
Andere Sammelgebiete
1
Kaszab Andor: A magyar étlapok helyesírása. Tankönyvpótló jegyzet. Második kiadás. Bp., 1971, Közgazdasági és Jogi. 137 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A címlapon tulajdonosi bejegyzés. 1250188
13637
258
0
800
Books: Kitchen and garden
Andere Sammelgebiete
1
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Illusztrált kiadói keménykötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1252550
13638
258
0
1000
Books: Kitchen and garden
Andere Sammelgebiete
1
Vegyes szakácskönyv tétel, összesen 3 kötet. 1252577
13639
258
0
1000
Books: Kitchen and garden
Andere Sammelgebiete
1
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1231204
13640
258
0
2000
Books: Kitchen and garden
Andere Sammelgebiete
1
Turković, Zdenko: Ampelografski atlas. Ampelographischer Atlas. Zágráb, 1952, Poljoprivredni nakladni zavod. Nagyméretű szőlészeti atlasz a különféle szőlőfajták több nyelven feliratozott színes képeivel, német nyelvű kísérőfüzettel, kissé kopott kartonmappába rendezve, egyébként jó állapotban. 1259172
13641
258
0
1000
Books: Kitchen and garden
Andere Sammelgebiete
1
Vegyes egészség-életmód tétel, összesen 3 kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse