Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazsá...
Egyed Joakim: A keresztény tudományról oktató beszédek. III. kötet. Vác, 1794, Marmarossi Gottlieb Antal. Későbbi aranyozott, bordázott félbőrkötésben.
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.