Ujabb kori ismeretek tára. Tudományok és politikai társas élet encyclopaediája. VI. kötet. Pesten, 1855, Heckenast. 626 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Csató Pál. Kilenczedik kötet. Budán, 1836. M. Kir. Egyetem betűivel. 239 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
C. Plinii Secundi Naturalis historiae libri XXXVII, 2. kötet. XII-XXVII+ Annotationes. Ismeretlen kiadás. A címlap hiányzik. Századeleji amatőr félbőrkötésben.
Versekben tündöklő Erdély. Magyar költők erdélyi verseinek gyűjteménye a gyulafehérvári soroktól mind a mái napig. Egybeszedte Szentimrei Jenő. Kolozsvár, 1941, Lepage Lajos. 342 p. Kartonkötésben, az eredeti papírborító felragasztva. Néhány lap felső része nedvességtől elszíneződött.
Opera P. Vergilii Maronis. Vergilius műveit tartalmazó kötet. Ismeretlen kiadás. Több helyütt hiányos, illetve bejegyzéseket tartalmaz. 1787-es tulajdonosi bejegyzéssel. Kissé laza félbőrkötésben.
Edda-dalok. Fordította Gábor Ignác. Bp., 1903, Kisfaludy Társaság Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, színezett lapszéllel, belső címlapon kivágással, egyébként jó állapotban.