Erdély és a visszatért keleti részek. Összeállították: Orbók Attila és Csatár István. Bp. 1941. Halász. 775 p. Számos fotóval. Kiadói, kopottas aranyozott, dombornyomásos félvászon-kötésben. A hátsó tábla enyhén sérült.
Gaal Jenő: Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Alapítója: A legnagyobb magyar. Bp., 1930, Országos Magyar gazdasági Egyesület. Kiadói papír kötésben. Az első néhány oldal ázott.
Küzdelem, bukás, megtorlás. I-II. Emlékiratok, naplók az 1848-49-es forradalom és szabadságharc végnapjairól. Szerkesztette Tóth Gyula. Bp., 1978, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. Dedikált példány!
Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Reprint kiadás! Bp., 1984, ÁKV. Kiadói modern műbőrkötésben.
Sebess Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eszményei. Bp., 1931. Könyvbarátok. Egyetemi Nyomda. 258 p. 16 t. Kissé sérült, aranyozott kiadói félbőrkötésben.