Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 118

A Csallóköztől Kárpátaljáig. A visszatért magyar föld. Bp., 1939, Idegenforgalmi Újságírók Egyesületének k. 64 p. Számos fotóval, a térképmelléklet hiányzik. Kiadói papírkötésben.
13394.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Divald Kornél: Felvidéki séták. Bp., 1926, Szent István-Társulat. 239 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Korabeli félvászon kötésben, apró sérülésekkel  a gerincen.
13395.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Bp., é. n., Franklin. Kiadói díszes egészvászon sorozatkötésben. A kötés alja elszíneződött, belül kissé dohos, de ezen kívül jó állapotú.
13396.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
6,86

13397.

Rufpreis:
3 400 HUF
8,81
9,71

Vitéz Málnási Ödön dr.: Hajdúszoboszló története. Debrecen, 1928. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
13398.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

Thirring Gusztáv dr.: Felső Dunántúl. 8db térkép melléklettel (3db hiányzik). Budapest, 1933, A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv - és Térkép kiadó. Kiadói papír kötésben, kissé viseltes gerinccel.
13399.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00

Jellinek János A természetjárás iskolája Szerkesztette: ~ ~ I. kiadás. Budapest, é. n. Székely Imre. 70p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
13400.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,70
6,29

Strömpl Gábor: Térképolvasás. Bp. 1927. Turistaság és Alpinizmus. 248 l. Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal. Egészvászon kötésben
13401.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
6,86

Rittlinger, Herbert: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Bp., [1936], Franklin Társulat (Világjárók. Utazások és kalandok). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13402.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43

Borovszky Samu dr. (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Szatmár vármegye és Szatmár- Németi.  81 oldal műmelléklet, 364 képpel, 2 színnyomat, 4 térkép, 43 egész oldalas autotipia, és több szövegkép. Bp., (1908), Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek. A kötetből 2 képes oldal hiányzik.
13403.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57
14

13404.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. 31 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13405.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF