A Csallóköztől Kárpátaljáig. A visszatért magyar föld. Bp., 1939, Idegenforgalmi Újságírók Egyesületének k. 64 p. Számos fotóval, a térképmelléklet hiányzik. Kiadói papírkötésben.
Divald Kornél: Felvidéki séták. Bp., 1926, Szent István-Társulat. 239 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Korabeli félvászon kötésben, apró sérülésekkel a gerincen.
Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Bp., é. n., Franklin. Kiadói díszes egészvászon sorozatkötésben. A kötés alja elszíneződött, belül kissé dohos, de ezen kívül jó állapotú.
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Bp., é. n., Lampel R. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. A vászon szélei enyhén elszíneződtek. A porté egy kis helyen elszakadt, egy melléklet javított.
Thirring Gusztáv dr.: Felső Dunántúl. 8db térkép melléklettel (3db hiányzik). Budapest, 1933, A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv - és Térkép kiadó. Kiadói papír kötésben, kissé viseltes gerinccel.
Rittlinger, Herbert: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Bp., [1936], Franklin Társulat (Világjárók. Utazások és kalandok). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Borovszky Samu dr. (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Szatmár vármegye és Szatmár- Németi. 81 oldal műmelléklet, 364 képpel, 2 színnyomat, 4 térkép, 43 egész oldalas autotipia, és több szövegkép. Bp., (1908), Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek. A kötetből 2 képes oldal hiányzik.
Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. I. köt. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Ford. Halász Gyula. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.