Darvin Károly: Harcz a természetben I-II. Átdolgozta: Mikes Lajos. Bp., é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. (Pallas.) 144 p.; 128 p. Kiadói szecessziós vászonkötésben, szép állapotban.
Jánosy Albert-Jánosy István: Famunkák I. Anyag és szerszámismeret. Összeépítések. Mit készíthetünk el. Befejező műveletek. Bp.., Jamboree Táborparancsnokság. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
Jávorka Sándor dr.: Magyar flóra (Flora Hungarica). Magyarország virágos és edényes virágtalan növényeinek meghatározó kézikönyve. Kihajtható térképpel. Bp., 1925, "Studium". 102 p. Korabeli egészvászon kötésben, térképmelléklettel.
1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
Gábor András-Wohlmuth Emil: 125 kcm-es Danuvia motorkerékpárok kezelése és karbantartása. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói, kissé kopottas papírkötésben, a hátsó előzéken bejegyzésekkel.
Soó Rezső, Jávorka Sándor: A magyar növényvilág kézikönyve II. Bp., 1951. Akadémiai. 537 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A borítótáblán a vászon kissé foltos.