Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 133

1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára, Br emlékérem füllel (29,5mm) T:3
31150.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" Br díjérem mellszalag nélkül (33,5mm) T:2
31151.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

~1920. "Buda-Pesti Sport Club 1900" Br díjérem mellszalaggal (35,5mm) T:2,2- kis ph.
31152.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (13.87g/0.800/36,5mm) T:2- ph. Hungary ~1920. "The Hungarian Fireman Association, XV years service medal" hallmarked Ag decoration without ribbon (13.87g/0.800/36,5mm) C:VF edge error
31153.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

~1920-1930. "A Magyar Királyi Honvédelmi Miniszter és a Magyar Királyi Honvédség Főparancsnokának Sportverseny Érme - Alapíttatott 1922 / Hadsereg síverseny 1933" aranyozott Br díjérem szalag nélkül (45x29mm) T:2
31154.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43

~1920-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" fém díjérem (35mm) + "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (44,5x39mm) T:2,2-
31155.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

~1920-1930. "Független Kisgazdapárt" 2db klf méretű 16zománcozott jelvény (16x8mm és 9x7mm) T:2,2-
31156.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

~1920-1930. 4db klf díjérem, közte "Budapesti Athletikai Klub 1900" Br díjérem (30mm), "Magyar Úszó Szövetség" aranyozott és ezüstözött Br díjérem (34,5mm) T:2-3
31157.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

1922. "Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj / Knapp d.1922. I." jelzett Ag díjérem (13g/0.800/29x29mm) T:2
31158.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00

1923. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / 1923/4. I. o. bajnok" jelzett Ag díjérem (16,93g/0.800/35mm) T:2
31159.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

31160.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Magyar Evezős Szövetség" jelzett Ag díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, hátoldalon "KORM. NÉLK. NÉGYES I. BPEST 1939. VI. 25." gravírozással (46,11g/50,5mm) T:2,2- ph., apró ü. Hungary 1926. "Hungarian Rowing Club" marked Ag award medal with makers mark "BERÁN N BPEST", and with engraving. Sign.: Lajos Berán (46,11g/50,5mm) C:XF,VF edge error, small ding HPII 218.
31161.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Magyar Evezős Szövetség" jelzett Ag díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, hátoldalon "KORM. NÉLK. NÉGYES I. BPEST 1939. VI. 25." gravírozással (46,11g/50,5mm) T:2,2- ph., apró ü. Hungary 1926. "Hungarian Rowing Club" marked Ag award medal with makers mark "BERÁN N BPEST", and with engraving. Sign.: Lajos Berán (46,11g/50,5mm) C:XF,VF edge error, small ding HPII ...

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF