Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 430
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1214974
261
AB jelzéssel: Csendélet vázával.Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50×34 cm 1297353
10001
261
AB jelzéssel: Líbia. Kréta, papír, 24×16 cm 1261829
10002
261
A.M. jelzéssel: Fej, Pasztell, papír, 30×26 cm 1296393
10003
261
1247867
10004
261
28000
Ajtai Tamás (1952-): Tekintélyes örökség. Vegyes technika, farost, jelzett, 40×40 cm 1293992
10005
261
F. Antal Elemér (1896-1991): Halász család. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1293846
10006
261
1293803
10007
261
F. Antal Elemér (1896-1991): Varró nő. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 62×46 cm
1294083
10008
261
F. Antal Elemér (1896-1991): A platánfa álma. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
1082068
10009
261
3800
1250887
10010
261
Ács jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, karton, keretben, 19×27 cm
1250886
10011
261
Ács jelzéssel: Tisztás. Akvarell, papír, üvegezett keretben, gyűrött, 30×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF