Stich Zahl der Lose: 21
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1296666
11000
261
Engravings
1839 Francia expóról készült kőnyomatos rajz, humoros grafika / 1839 Exposition industrielle. Lithographic caricature 24x23 cm 1296917
11001
261
Engravings
cca 1900 Jelzett japán színes fametszet, kivágva, üvegezett keretben, 20×33 cm 1296922
11002
261
Engravings
cca 1900 Jelzett japán színes fametszet, kivágva, üvegezett keretben, 21×33 cm 1296972
11003
261
Engravings
Elba híd, selyemre nyomtatott meszet, üvegezett keretben, 18×26 cm
1290699
11004
261
Engravings
1847 Modes de Paris: Le Miroir, színezett metszet, dúcon jelzettek, Scmidt et Daer, és mások, papír, 15db különböző méretben és minőségben, cca 25x19cm 1213881
11008
261
Engravings
XVIII. sz vége: Érdekes metszetek: Párosujjú patások, és a vallási metszet / Interesting etchings 24x31 cm
1213855
11009
261
Engravings
1877 A debreceni főiskola 5 db nagyméretű acélmetszetű terve egy osztrák építészeti kiadványból, hozzá való borítóval 30x44 cm
986395
11010
261
Engravings
1213649
11011
261
Engravings
cca 1840 Angol és német tájak metszeten 4 db paszpartuban / British and German landscapes etchings in paspartu 24x18 cm
1290371
11012
261
Engravings
1291693
11013
261
Engravings
cca 1880 Reinhardsbrunn, acélmetszet, papír, H. Greiner után metszette Albert Henry Payne (1812-1902), 11×16,5 cm
610078
11014
261
3400
Engravings
1721 I. és II. Péter orosz cárok. Rézmetszet paszpartuban / Peter I. and II. Russianc tzars. Etching in paspartu 28x36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF