3 db vadászati témájú könyv: Véber Károly: Medvék, Őzek, Farkasok; Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal; valamint Jan Kozák: A tajgán vadásztam. Mindhárom kötet keménykötésben, jó állapotban.
1930 Bp., A Nimród Vadászújság XVIII. évfolyamának összes száma egybekötve. Teljes évfolyam, 36 számmal. 628 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon- kötésben. A kötéstábla egy kis része ázástól elszíneződött. felpúposodott, azonban a lapokat ez kevéssé érte. Gerincen apró sérülés.
Várnai György: Vadásztörténetek és mesék felnőtt gyerekeknek, a természet rajongóinak. Bp., 2003, Kétezeregy kiadó. 96 p. Kiadói keménykötésben, jó állapotban. Dedikált példány!