Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, 24. sorszámozott példány, készült 1200 példányban. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Kölcsey-Erkel: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. 1200/998. számozott példány, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Vörösmarty-Egressy: Szózat. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, Hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége. 998. számozott példány, megjelent 1200 számozott. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
In a worn out paper binding, otherwise in good condition.