Juwelen Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1288644
19000
261
36000
Jewellery
Ezüst füles kínálótálka, Ag., nettó:159,8gr., jelzett, 3,5x11cm/Silver Bowl, Ag., net. 159,8gr, marked, 3,5x11cm
1278487
19001
261
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 7gr.,jelzett, 62-es méret, kissé deformálodott/ Silver ring with stone, Ag, gross., 7gr signed, size:62 1104310
19002
261
120000
Jewellery
Robina Paris arany (14K) zsebóra, sorszámozott (24996), felhúzó hiányzik, d:4,5 cm, bruttó: 40g
1247598
19003
261
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, gyűrű mérete: 61, 4,8 g / Silver ring
1297077
19004
261
Jewellery
1915 Ezüst (Ag.) gyűrű, belül aranyozott, méret:60, nettó:7,4 g 1247604
19005
261
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, gyűrű mérete: 71, 3,7 g / Silver ring
1288444
19006
261
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó:8,9gr., jelzett, 21cm/ Silver bracelet, Ag., net.:8,9 gr, marked, 21cm
1288438
19007
261
Jewellery
Ezüst "pancer" karlánc, Ag., nettó:23,6gr., jelzett, 21cm/ Silver bracelet, Ag., net.:23.6 gr, marked, 21cm
1290357
19008
261
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó:4,5gr., jelzett, méret:51 / Silver ring with stone, Ag, gross:.. 4.5 g, marked, size: 51
1288604
19009
261
11000
Jewellery
Ezüst cukorcsipesz, Ag., nettó:45,6gr., jelzett, 13cm/Silver sugar tongs, Ag, net. 45,6gr, marked, 13cm
1296964
19010
261
Jewellery
Antik ezüst tejmerő (Bécs, 1860) Ag., nettó: 72,7gr, jelzett, 22cm /Antique silver milk meter (Vienna, 1860) Ag, net. 72,7gr, marked, 22cm
1296962
19011
261
26000
Jewellery
Antik ezüst evőkanál (Bécs, 1818) Ag., nettó: 105,6gr, jelzett, 22cm / Antique silver tablespoon (Vienna, 1818) Ag, net. 105,6gr, marked, 22cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF