Protogiornale per l' anno MDCCLXXIII. Ad uso della citta di Padova, che comprende le giornaliere Notizie, molti fatti della medesima, ed altre cose degne di memoria. Padova, 1773, Per gio: Battista Conzatti. Korabeli, kissé sérült pergamenkötésben, a címlapi tábla, valamint a címlap alsó része hiányzik. Érvénytelen könyvtári pecséttel.
Taschenbuch zur Verbreitung geographischer Kenntnisse. Eine Übersicht des Neuesten und Wissenswürdigsten im Gebiete der gesammten Länder- und Völkerkunde. Für 1845. Prag, 1835, Hrsg. Johann Gottfried Sommer.Vászon kötésben.
Kim Il Sung: Sous la banniere des grandes idees de djoutche du camarade. L'occasion du 60. anniversaire de la naissance du camarade Kim Il Sung, Grand Leader. Pyongyang, Editions en Languages Etrangéres, 1972. Kiadói vászonkötésben, borítóval, színes illusztrációkkal. Jó állapotú. / In linen binding with dust jacket, illustrated.
Atlas Polskich Strojów Ludowych XIV. Franciszek Kotula: Strój łańcucki. Wrocław, 1955, Nakladem Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego. Számos illusztrációval, színes képpel. Kiadói papírkötésben, kissé dohos állapotban.
Atlas Polskich Strojów Ludowych XI. Jan Piotr Dekowski. Strój piotrkowski. Wrocław, 1954, Nakladem Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego. Számos illusztrációval, színes képpel. Kiadói papírkötésben, kissé dohos állapotban.
Atlasu Polskich Strojów Ludowych XII. Stanisław Bronicz: Strój pszczyński. Wrocław, 1954, Nakladem Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego. Számos illusztrációval, színes képpel. Kiadói papírkötésben, kissé dohos állapotban.
Atlasu Polskich Strojów Ludowych XIX. Janusz Kamocki: Strój sandomierski. Wrocław, 1957, Nakladem Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego. Számos illusztrációval, színes képpel. Kiadói papírkötésben, kissé dohos állapotban.