Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1304416
13600
262
Books: Architecture, Art
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott, alacsony sorszámú példány (011. sz.)
1304359
13601
262
Books: Architecture, Art
Rajzok Szolnokról - Grafikai mappa városunk felszabadulásának 40. évfordulója tiszteletére. Szerkeszti Menyhért László. Szolnok, 1984, Damjanich János Múzeum. 18 ív A/3-as grafika, kissé sérült kiadói papírmappában. Készült összesen 200 példányban.
1304375
13602
262
Books: Architecture, Art
1304397
13603
262
Books: Architecture, Art
Gyenes Lajos: Mintalapok az épület- és bútorasztalosság köréből. Bp., 1930, Athenaeum. Számos érdekes mintalappal, kissé megviselt mappába rendezve. 1261148
13604
262
Books: Architecture, Art
Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. 1303652
13605
262
Books: Architecture, Art
Galavics Géza: Barokk művészet Közép-Európában - Utak és találkozások. Bp., 1993, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 1303645
13606
262
Books: Architecture, Art
Kontha Sándor (szerk.): Magyar Művészet 1919-45, Bp., 1985., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. Jó állapotban.
1304221
13607
262
Books: Architecture, Art
Pesti Hirlap könyvtára. A szépművészetek könyve. 1210 mélynyomású képpel illusztrálva. Bp., 1940, Pesti Hírlap. 1190 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
1304386
13608
262
Books: Architecture, Art
Palóczi Antal: Vignola oszloprendjei. Bp., 1897, Pfeifer Ferdinánd. Papírkötésben, megviselt állapotban.
1305389
13609
262
Books: Architecture, Art
Menyhárt József fametszetei. Debrecen, 1960, Alföldi Nyomda. A Déri Múzeum Baráti Körének 2. kiadványa, Kádár Zoltán bevezetőével (12p.). Készült 500 példányban, az eredeti dúcokról nyomtatva. Kiadói, alján sérült-felszakadt papímappában. 20 táblából 3 hiányzik. (3., 13., 14.)
1301752
13610
262
Books: Architecture, Art
Lengyel Lajos: Fényképtár 4. / Collection of Photography 4. - Lengyel Lajos. Bp., 1997, Integra. Kiadói papírkötésben, számos érdekes fotóval.
1300586
13611
262
Books: Architecture, Art
Don Péter, Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor. Kiadói modern keménykötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF