Katonai Gyógyszerkönyv. (A Militar Pharmacopöe 1891. évi kiadásának fordítása). A könyv megfelel katasztrófa-gyógyszerkönyvnek is, tartalmazza az első Fo-No-t, illetve egyben H-4. katonai szolgálati szabályzat is. Reprint kiadás. Dunakeszi, 2014, Palatinus Print. Kiadói modern keménykötésben. Kereskedelmi forgalomba nem került..
Viribus unitis, Chorliederbuch für k. u. k. und k. k. Militär-Lehranstalten. Zweiter Theil, Männerchöre. Wien, 1899, Alfred Hölder. 157 p. Kiadói kopottas, sérült egészvászon-kötésben. Belül ceruzás bejegyzésekkel / Grey clothbinding, with stainmarks, slightly damaged on the upper-spine and a few pencil marks inside.
Pilsudski József: 1920. Válasz M. Tuchaczewski: című hadtörténelmi tanulmányára. Budapest, 1934, Franklin. 1 t. címkép + 231 p. + 8 melléklet (ebből 7 kihajtható), számos szövegközt i illusztrációval. Kissé kopottas, elszíneződött kiadói papírkötésben.
Katonai nevelés, tisztképzés, hadtörténelem. Szerk. dr. Kocsis Bernát Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó, 635 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Szovjet repülés, Sztálini repülés. Cikkgyűjtemény a parancsnokok és pártpolitikai munkások számára. Bp., 1950, Honvédelmi Minisztérium. 128 p. Kiadói papírkötésben. Az utolsó lapon apró sérülés.