Rühl Lajos: Csillagászati hajózástan. A csillagászat gyakorlati alkalmazása. (123 ábrával, 9 térképpel és 3 csillagtérképpel.) Bp., 1951, Közlekedés és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóirat-kiadó Vállalat. (Révai ny.). 220p ., 11t. (6 kihajtható), 5 széthajtható térkép melléklet. Kiadói, aranyozott vászonkötésben, a címlapon kis folttal, a gerinc alsó részén szakadással. Néhol bejegyzések ceruzá...
De Kruif: Bacillusvadászok. Ford.: Detre László. Bev.: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., 1933, Gutenberg. Kiadói aranyozott félvászonkötésben. A gerinc felső részén kis szakadással.
Dr. Kotsis Endre: Épületszerkezettan. Bp., é.n., Egyetemi Ny. 376 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel, fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, több lap sarkában elázás nyoma.
Üzemi utasítás a Moszkvics 402-es típusú személygépkocsihoz, Bp., 1958, Közdok. 190 p. Ritka, kis példányszámú kiadás. Több helyütt sűrű bejegyzésekkel.