1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 40. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 39. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 43. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 47. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 46. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 37. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
1875 Az "Erdélyi Gazda" c. folyóirat 8 egymást követő száma 1875 augusztusa és októbere között. Hetedik év, 34-41. számok. Néhol kisebb szennyeződés, sérülés.
1876 Törvényhatósági bizottsági hirdetmény az esedékes közgyűlés időpontjának változásáról Deák Ferenc tiszteletére tartott gyászmise miatt. Kis hiánnyal. 34x21 cm.