Pfadfinder Zahl der Lose: 7
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1283109
12788
263
Scout
Farkas, Julius von: Gärende Seelen. EIne Erzählung aus dem ungarischen Jugendleben. Berlin, 1923, Der Weiße Ritter Verlag. A szerző által Paczolay György későbbi nagykőrösi református lelkésznek dedikálva. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / With the author's dedication and signature. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.
1308271
12789
263
Scout
Hungária feliratú, cserkész textil felvarró. 1245050
12790
263
Scout
1937 Az Árpád cserkészcsapat által rendezett Árpád táncestély két klf meghívója a Bp., Marcibányi téri Lövöldébe
1176708
12791
263
Scout
1935 Gödöllő, Pax-ting, Észt cserkészlány nemzeti viseletben a tábori totemmel, hátoldalon feliratozva, 18x13 cm
1305950
12792
263
Scout
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree. Aradi Zsolt (1908-1963).Ceruza, papír, jelzett, 18×12 cm /Scout graphic, pencil, paper, signed 1311778
12793
263
Scout
1935 Családi fotóalbum sok cserkész fényképpel, köztük a Gödöllői Jamboree fotói is, több mint 150db, cca 6x6cm
1308087
12795
263
Scout
1947 Igazolvány Magyar Cserkészfiúk Szövetsége, pp.:8, 11x8cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF