Stich Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1307757
11000
263
Engravings
Lühnsdorf Károly (1893-1958): Gárdonyi Géza. Ofszet, papír, 26×20 cm
1307758
11001
263
Engravings
Lühnsdorf Károly (1893-1958): Munkácsy Mihály. Ofszet, papír, 26×20 cm 1308193
11002
263
Engravings
cca 1800 George Morland: Girl and pigs. Színezett metszet, papír, metszette: William Ward, 35×45 cm
1308140
11003
263
Engravings
Antonio Fabres (1854-1936): Janissaire. Rézmetszet, papír, sérült, metszette: Ramus, 36×25 cm
1308218
11004
263
Engravings
Budavár Mátyás király idejében. 27×20 cm, körbevágva, paszpartuban. Dürer Alb. után razj. Varsányi. Metsz. Rohn Alajos. Kubinyi Ferenc és Vahot Imre Magyarország és Erdély képekben c. munkájából származó eredeti acélmetszet. 1257665
11005
263
Engravings
1857 Divatkép. Színezett fametszet. / Fashion wood-engraving 24x33 cm
1257661
11006
263
Engravings
1853 Tyroler: divat témájú színezett rézmetszet / Fashion colored etching 19x28 cm
1286969
11007
263
Engravings
1309923
11008
263
Engravings
cca 1750 Rodrich Károly pázmándi ispán névaláírásával ellátott érdekes színezett metszet, ex libris. 8x12 cm 1309683
11009
263
Engravings
Scitovszky János (1785-1866) esztergomi érsek portréja, litográfia, üvegezett fa keretben, 23×17 cm 1308190
11010
263
Engravings
Ludwig Rohbock: A görög egyház az aldunasoron. 21×16,5 cm, körbevágva, paszpartuban. Hunfalvy János Magyarország és Erdély eredeti képekben c. munkájából származó eredeti acélmetszet. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF