Uhren Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1312638
11226
263
Watches
Casio quartz karóra, vízálló, működik, jó állapotban / Casio watch, works well
1308907
11227
263
Watches
Darwill mechanikus ébresztős óra, működik, ébresztés nem működik 1240521
11228
263
Watches
Doxa zsebóra, fém, jelzett, működik, d:5cm 1310607
11229
263
Watches
Edda márkájú, fém zsebóra, másodperc mutatóval, működő szerkezettel, repedt porcelán számlappal, hozzá bőr tokkal / Edda working pocket watch
1310633
11230
263
Watches
Bobi márkájú, vadász jelenetes, dupla fedelű ezüst zsebóra, nem működő szerkezettel, hibátlan számlappal / Bobi pocket watch with silver niello hunting scene Not working.
1307528
11231
263
Watches
Chronometre Suisse óra, belső szerkezeten jelzés nélkül, nem működik, d: 4,5cm 1107140
11232
263
Watches
EMHA márkajelzésű, szép kivitelű, art deco mintájú zsebóra, 20 mikron aranyozással, hozzá való zsebóralánccal / Vitage style pocket watch
1310695
11233
263
Watches
Cornavin másodpercmutatós karóra, bőr szíjjal, kopott számlappal, működik
1312843
11234
263
24000
Watches
Helvetia ezüst (Ag.), másodpercmutatós zsebóra, működik, jelzett, bruttó: 51 g
1308719
11235
263
Watches
Doxa anti-magnétique zsebóra lánccal, a számlap sérült, hibás. 1313100
11236
263
Watches
cca 1920 Omega zsebóra, hátoldalon mozdony díszítéssel, működő állapotban, szémlapon hajszálrepedéssel, lánccal 1310022
11237
263
Watches
XIX. sz. vége: Antik mini fali ingaóra, működő szerkezettel, ingával, kulccsal / Vintage wall clock in working condition
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF