A Pannonhalmi Szent-Benedek-Rend története. A magyar kereszténység, királyság és Bencés-rend fönnállásának kilencszázados emlékére kiadja a pannonhalmi Szent-Benedek-rend. Szerkeszti Erdélyi László dr. I- XII. kötet (14 kötetben). A kötetek közül csak a 7. kötet (A zalavári apátság története) került bekötésre, a további kötetek kötés nélküli körülvágatlan, félívenként összerakott példányok. Ennek ...
Képes Krónika. Hasonmás kiadás, valamint tanulmány magyar fordítás két kötetben. Bp., 1987, Magyar Helikon. Kiadói bibliofil egészbőr-, illetve félbőrkötésben.
Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve. Bp., é.n., Athenaeum. 400 p. Dúsan aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben. Tulajdonosi pecséttel. Egy előzék sérült, több lapon átütő barna folt található.
Gyurgyák János: Magyarország története képekben. I-III. A dualizmus kora, A két világháború között, Szocializmus és rendszerváltás. Bp., 2008, Osiris. Kiadói díszdobozában, kifogástalan, újszerű állapotban.
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante. 492 p. Kiadói, kissé kopottas, aranyozott címeres egészvászon kötésben. A térkép hiányzik.
Joan Comay: The Temple of Jerusalem with the history of the Temple Mount. London, 1975, Weidenfeld & Nicolson. Kiadói egészvászonkötésben, borítóval, jó állapotban.