1937 A légoltalom dióhéjban. Útmutató a légoltalmi szolgálatra igénybevettek elméleti és gyakorlati kiképzésére. Összeállította Havasi Gusztáv m. kir. rendőrfelügyelő, légoltalmi parancsnok. Kecskemét, 1937, szerzői kiadás. Belső használatú kézirat, forgalomba nem került.
A korszerű légiháború. Bp., 1963, Honvédelmi Minisztérium. 356 p. Kiadói félvászonkötésben. Csak a légoltalom parancsnoki állománya számára készült, kereskedelmi forgalomba nem került.
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.