Dr. Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
3 db autójavítással foglalkozó könyv: ARO Javítási és szerelési kézikönyv 243 D, 320 D típusokhoz; Zastava, valamint Polski Fiat 126P típusú személygépkocsi javítási kézikönyve.
Kerékpár, varrógép és alkatrészeinek kereskedelmi képes árjegyzéke III. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi. 275 p. Kiadói félvászonkötésben. Kis példányszámú, ritka kiadvány!
1883-1922 Jendrássik Ernő dolgozatai. Számos könyv, nyomtatvány időrendi sorban egybekötve, melyek Jendrassik Ernő saját művei, vagy közreműködött bennük, illetve ezekről szóló ismertetések, kritikák.
Dollinger Gyula: A váll-, a könyök- és a csípőízület idősült erőművi ficzamodásai. Bp., 1913, Magyar Orvosi Társulat. 159 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Vágó Herman Árpád(összeáll.): Útmutató az élettani gyakorlatokhoz(észlelőkönyv). Bp., 1911, Uránia Könyvnyomda. Kiadói egészvászon kötés, belül a lapok néhol foltosak, egyébként jó állapotban.
Sárkány József: Gróf Széchenyi István élete és eszméi. Gróf Széchenyi István születésének 150-ik évfordulójára. Kiadta a Széchenyi Munkaközösség. Cegléd, 1941, Garab ny. 63 p., 8 t. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.