Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1311813
31130
263
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- fo. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon C:XF,VF spotted NMK 250. 1310226
31131
263
Numismatik
1907. "Egyetértés Sport Club" jelzett Ag medál "STICHT" jelzéssel (10.46g/0.800/30mm) T:2 1273205
31132
263
Numismatik
1922. "Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj / Knapp d.1922. I." jelzett Ag díjérem (13g/0.800/29x29mm) T:2 1241494
31133
263
600
Numismatik
1310192
31134
263
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1924. "MÁV Gépgyári Sportkör 1924.II.24 I." ezüstözött Br díjérem mellszalagon (30mm) + 1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943" aranyozott fém emlékérem (51mm) T:2-,2 1230476
31135
263
Numismatik
1310072
31136
263
Numismatik
Maróti Géza (1875-1941) 1927. "MAFC - Műegyetemi Athletikai és Football Club / Nemzetközi verseny 1927.V.29. I." Br díjplakett (59x35mm) + 1927. "TSZG I. díj 1927.III.13." Br díjplakett (60x40mm) + Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Ferencz Városi Torna Club" Br díjérem (39x35mm) T:2,2- 1297602
31137
263
Numismatik
~1930. "Erdélyért" irredenta festett Cu kitűző (19,5x15mm) T:2
1307021
31138
263
Numismatik
~1930. "Turul Szövetség" Br kitűzője (16x15mm) T:2 1307006
31139
263
Numismatik
~1930. "VII. Kerületi Levente Egyesület" aranyozott, zománcozott fém jelvény (16x13mm) T:2 1311787
31140
263
Numismatik
~1930. 2db zománcozott cserkészjelvény, benne "Járőrverseny 1937" sí jelvény "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel T:2,2- zománchiány 1241570
31141
263
400
Numismatik
~1930. "Egri Magyar Királyi Állami Dobó István Gimnázium" zománcozott Br jelvény (61x40mm) T:3 erősen zománchibás Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF