Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 93

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- fo. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon C:XF,VF spotted NMK 250.
31130.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

1907. "Egyetértés Sport Club" jelzett Ag medál "STICHT" jelzéssel (10.46g/0.800/30mm) T:2
31131.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00

1922. "Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj / Knapp d.1922. I." jelzett Ag díjérem (13g/0.800/29x29mm) T:2
31132.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00

31133.

Rufpreis:
600 HUF
1,55
1,71

Berán Lajos (1882-1943) 1924. "MÁV Gépgyári Sportkör 1924.II.24 I." ezüstözött Br díjérem mellszalagon (30mm) + 1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943" aranyozott fém emlékérem (51mm) T:2-,2
31134.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43

31135.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Maróti Géza (1875-1941) 1927. "MAFC - Műegyetemi Athletikai és Football Club / Nemzetközi verseny 1927.V.29. I." Br díjplakett (59x35mm) + 1927. "TSZG I. díj 1927.III.13." Br díjplakett (60x40mm) + Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Ferencz Városi Torna Club" Br díjérem (39x35mm) T:2,2-
31136.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00

~1930. "Erdélyért" irredenta festett Cu kitűző (19,5x15mm) T:2
31137.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

~1930. "Turul Szövetség" Br kitűzője (16x15mm) T:2
31138.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

~1930. "VII. Kerületi Levente Egyesület" aranyozott, zománcozott fém jelvény (16x13mm) T:2
31139.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

~1930. 2db zománcozott cserkészjelvény, benne "Járőrverseny 1937" sí jelvény "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel T:2,2- zománchiány
31140.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

~1930. "Egri Magyar Királyi Állami Dobó István Gimnázium" zománcozott Br jelvény (61x40mm) T:3 erősen zománchibás
31141.

Rufpreis:
400 HUF
1,04
1,14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF