Antik Zahl der Lose: 26
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1293419
11034
264
26000
Antique
Ezüstözött fém cukordoboz J.L. Herrmann jelzéssel, 10x10x13cm
1195493
11035
264
Antique
1200326
11036
264
26000
Antique
Jelzett teáskanna állványon, ezüstözött alpakka, horpadással, m:38 cm
1257887
11037
264
50000
Antique
Francia petróleum lámpa párban, réz-üveg, matricás képpel (Napóleon, Jozefin), burán apró csorba, m:57 cm (2×) 1200096
11038
264
32000
Antique
Szecessziós asztali lámpa, újrakötve, modern hibátlan üveg burával, réz lámpatest, kopott, m:36 cm
1262680
11039
264
Antique
Antik réz borsdaráló jelzett (1925 + címer), h: 29 cm
1316249
11040
264
Antique
Antik salátás kanál és villa, csont, ezüst (Ag.) nyéllel, jelzettek, h: 25,5 cm
1316534
11041
264
Antique
Ezüst (Ag.) talpas csiszolt, metszett ólomkristály üvegváza, jelzett, az alján javításnyomokkal, m: 17,5 cm 1315105
11042
264
Antique
Gazdagon díszített kovácsoltvas lámpa két foglalattal, festményrészletekkel díszített karton lámpaernyővel, nem kipróbált, az ernyőn kis sérüléssel, m: 63,5 cm
1204594
11043
264
Antique
Saba porcelán baba, kézzel festett, jelzés nélkül, m:22 cm
1200769
11044
264
Antique
Christofle ecet-olaj tartó, ezüstözött alpakka csiszolt üveg, jelzett, hibátlan, m:24 cm 1318632
11045
264
Antique
cca 1930 francia játékbaba, textil-szalma, kézzel festett, jelzés nélkül, varrt ruhában, m:56 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF