Antik Zahl der Lose: 26
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1315320
11022
264
Antique
"Hunyady János ügyvéd, Tasnádon", címeres réz pecsétnyomó, d: 3 cm 1315318
11023
264
Antique
Sasos címeres réz pecsétnyomó, d: 2,5 cm 1204366
11024
264
Antique
cca 1900 Összecsukható lornyon. Fém, díszes véséssel, rugó nélküli / cca 1900 Vintage glasses 15 cm 1315400
11025
264
Antique
"K. J. M." monogramos kisméretű ovális réz pecsétnyomó, 2,5×2 cm
1227007
11026
264
Antique
cca 1910 Bécs és nevezetességei ón fali dísztál / cca 1910 Vienna and sights. Tin plate for the wall 15 cm 1315257
11027
264
Antique
cca 1920 Scheffield mokkás kanál set, ezüstözött alpakka, zománc díszítéssel, jelzett, eredeti dobozában, h:8 cm (6×) 1318518
11028
264
Antique
Ezüst ( Ag.) nyelű villa és kés készlet (6-6db), jelzett, mesterjeggyel, h:16 cm, bruttó:300 g 1317733
11029
264
Antique
Díszes kecskeszarv markolatú vadászkés, Solingen pengével, jelzett (Hirschkrone), bőr hüvelyben, fém figurális díszítéssel, a hüvely fém szereléke lejár, pengehossz: 10 cm, teljes hossz: 24 cm 1294032
11030
264
Antique
Antik ezüst (Ag.) nyelű tortalapát, gravírozott alpakka lapát fejjel, jelzett, bruttó: 101 g, h: 30 cm
1321161
11031
264
110000
Antique
Artemide Ifigenia asztali lámpa, jelzett, müködik, üveg-réz-műanyag, apró hiba a burán, m:80 cm
1304350
11032
264
Antique
Antik bronz gyertyatartó, m:20 cm 1304344
11033
264
Antique
Díszes réz kehely, több rétegű festett üveg testtel, sérült, m:17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF