XIX. század eleje: Elöltöltős, spanyolkovás, jelzett puska. Díszített csővel és faragott tussal. Cső alatt kihúzható töltő rúddal / Begining of the XIXth century. Spanish rifle with ornamented barrel and carved stock. 150 cm