1899 Az Új idők c. folyóirat II.kötet. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Kopott,kissé hibás, korabeli díszes egészvászon kötésben.