cca 1940 Német birodalmi autó- és víziút kiállítás. Képes bemutató füzet két nyelven / cca 1940 German water and land route exhibition picture information booklet 28p.
1940 Diósi Géza dr. :A Horváth Cyrill Önképzőkör (olvasó társaság) története. A Szegedi Piarista Diákszövetség "Vademecum" füzeteinek 7. száma, Szeged, pp.:45, 24x17cm
1940-42 A Földgömb. A Magyar Földrajzi Társaság népszerű folyóirata. Magyar Földrajzi Társaság. Gazdag kép-, fotó- és ábraanyaggal. 3 szám (19040. okt., 1942 febr., dec.), 24x17cm
cca 1940 Erdély Északi része és Székelyföld. Az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal.Számos egész oldalas fekete-fehér fotóval illusztrálva. Pallas nyomda mélynyomása. pp.:46, 16x16cm
1941 Az Új idők c. folyóirat I. kötet. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Korabeli kopottas díszes félvászon kötésben.