cca 1890 J. Pohlig Aktiengesellschaft Cöln, cégismertető brosúra számos képpel, illusztrációval, megviselt vászonkötésben. /
cca 1890 J. Pohlig Aktiengesellschaft Cöln, brochure about the firm with a lot of pictures and illustrations, in a worn out linen binding.
cca 1890 A budapesti-terézvárosi VII. ker. új róm. kath. ideiglenes templom építésére és felszerelésére történt kegyes adakozások és természetbeli adományok kimutatása, pp.:20, 44x29cm
1899 Az Új idők c. folyóirat II.kötet. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Kopott,kissé hibás, korabeli díszes egészvászon kötésben.