1905 Budapesti HÉV Rt. menetrendje a Budapest-Dunaharaszti-Ráckeve; Budapest-Kerepes, valamint Budapest-Szentendre vonalakon közlekedő személyvonatokon. Érvényes 1905 május 1-től.
Művészet. 1909. VIII. évfolyam. Szerkeszti: Lyka Károly. Teljes évfolyam! Bp., 1909, Singer és Wolfner. 423 p. Kiadói, gerincén kissé kopottas egészvászon-kötésben, szép állapotban.
cca 1910 Simon István: Bugyi Sándor debreceni tajigás viselt dógaji a háborúba. Csepütelegráncson leatta: Ű, itt meg lehallgatózta Kiss Sándor nyomdászmesterember hejjbe. Tizenhatodik dörrentís. Debreczen, é.n. Székely Imre. 122-28 p. Kiadói sérült papírborítóban, kisebb sérülésekkel.