A Budapesti Ujságírók Egyesülete 1910-ik évi almanachja.Utazás az újságírás körül. Szerk. Szerdahelyi Sándor. Bp. (1909. Révai és Salamon.) 229 l. 58 lev. (Hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A kötet központi témája az újságírás. Külön fejezet foglalkozik a jubiláns Pesti Hírlappal és Mikszáth Kálmánnal. Mikszáth, Heltai, Molnár Ferenc és Ambrus Zoltán írásaival. A reklámanyagban érdekes írások olvashatók többek között neves vendéglőkről, mint a Kommer-Gundel féle Virágbokorról, a Wampeticsről ill. az Uj Idők kávéházról. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült.
cca 1910 Illustrato Lucerne: Napoli. Editeur Illustrato Lucerne. 64 db, olaszul feliratozott képpel, köztük a Vezúv kitöréséről is. Papírkötésben, jó állapotban. /
cca 1910 Illustrato Lucerne: Napoli. Editeur Illustrato Lucerne. 64 interesting photographs, among them about the eruption of the Vesuvius, the labels are in Italian. Paperback, in good condition.
1911 Kalauz a művészház Kernstock Károly retrospektív kiállításához. Szerk: Rózsa Miklós. Bp., 1911. Művészeti Egyesület. 23p. Egy két korabeli ceruzás bejegyzéssel.