1915 Nemzeti -Park, Nagy kert ünnepély a "Magyar Szentkorona Országainak Vöröskereszt-Egylete" budapesti pályaudvarokon működő üdítő helyei javára. Nagy méretű plakát vászonra kasírozva, jó állapotban, 93x63cm
1915 Természettudományi Közlöny, 47. köt., Bp., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Vászonkötésben, apró kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
cca 1915-1917 I. világháborús plakátok a fővárosi tanács kiadásában. Katonai és ellátási témákban, bemutatva a nélkülözésekben egyre jobban elmerülő Budapest életét. 16 db plakát. Kb 60x80 cm, Érdekes gyűjtemény
1916-18 A tenger. Tengerészeti és tudományos, közgazdasági és társadalmi képes havi folyóirat. A Magyar Adria Egyesület közlönye, szerk.:Gonda Béla. 2szám, 26x18cm