Foto Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1313569
12239
264
4200
Photo
cca 1935 Szöllősy Kálmán (1887-1976) archívumában őrzött vintage kontakt fotó Szentpál Olga tánccsoportjáról, egyik sarkán törésnyommal, 5,5x5,5 cm 1313574
12240
264
11000
Photo
cca 1935 Álarcos tánc a vízparton, Szentpál Olga archívumából előkerült jelzés nélküli vintage fotó, 9x14 cm 1313565
12241
264
11000
Photo
cca 1935 Jelzés nélküli vintage fotó Szentpál Olga (1895-1968): mozgásművésznő, koreográfus archívumából, 12x15 cm 1313573
12242
264
4600
Photo
1938 Merényi Lea a Magyar halottasban, Szentpál Olga archívumából előkerült jelzés nélküli vintage fotó, tetején gombostű ütötte minimális sérüléssel, 17x12 cm 1313567
12243
264
Photo
cca 1935 Leichtner Erzsébet vintage fotója Szentpál Olga tánccsoportjának tagjairól, pecséttel jelzett, 17,5x23 cm 1313564
12244
264
Photo
cca 1936 Mozdulat művészek a szabadban, pecséttel jelzett vintage fotó dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) hagyatékából, 20,5x18 cm 1314486
12245
264
3200
Photo
cca 1925 Kerny István (1879-1963): Puli, Mindszenten készült feliratozott, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 37x27,5 cm 1317283
12246
264
Photo
Behálózva, fotó kartonra kasírozva, verzón Albrecht Gyula felirattal, 20x39cm
1314429
12247
264
Photo
cca 1930 Angelo (1894-1974): Női portré, aláírt és matricával jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23x17 cm, karton 35x28 cm 1314527
12248
264
Photo
1985 Assai Horváth Péter: Kendő (Bakonyszentlászló), pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, magyar fotográfia szociofotó korszakából, 24x30 cm
1314336
12249
264
Photo
cca 1985 Balásy Pál: Sarokház, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x28 cm 1316544
12250
264
Photo
Balogh Rudolf (1879-1944): Terménykiállítás, jelzetlen fotó, 23x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF