Foto Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1320233
12746
264
Photo
Balett előadás 2 db jelzett Sass fotó 18x24 cm 1270921
12747
264
Photo
cca 1900 Színésznő, keményhátú fotó Bucskó gyulai műterméből, 20x11 cm 1314881
12748
264
Photo
1942 A Budapesti VIII. ker. közs. Vörösmarty Mihály gimnázium Reálgimnázium VIII. A osztályának tablófotója, kartonra kasírozva, 17x21 cm, karton 25x33 cm 1319700
12749
264
Photo
cca 1910 "W. úri szabóság" csoportképe. Kartonra ragasztva, hátoldalán feliratozva. 14x20 cm. 1321218
12750
264
Photo
1938 Szent Jobb kiállítva, fotó, 24x18cm
1317538
12751
264
Photo
1940 Cséplőmunkások. 21 db 8x6 cm-es feliratozott fotó 18x12 cm-es vászonkötésű albumba rendezve. 1317061
12752
264
Photo
1960 A Debreceni Agráregyetem. 21 db fotó, listába rendezett címekkel, vászonkötésű albumba rendezve. 14x9 cm-es fotók 26x19 cm-es albumban.
1315094
12753
264
Photo
1895 Bp., a Szent Donát Temetkezési Egylet zászlószentelése és 60 éves fennállásának ünneplése, csoportkép, kartonra ragasztva, feliratozva, 31,5×36 cm
1321266
12754
264
Photo
34 db érdekes tablófotó az 1960-as évekből: Elmegyógyintézeti és egyéb egészségügyi intézmények ápolói tanfolyamának résztvevői 32x25 cm 1321271
12755
264
Photo
26 db magyméretű művészfotó különféle témákkal. Városképek, erotika, természet. 33x42 cm
1274492
12756
264
Photo
cca 1970-80 Gyakorlati munka különböző középiskolákban, fotók, egy részük az iskola pecsétjével jelzett, 14db fotó különböző méretben, 9x13cm és 24x30cm között
1274502
12757
264
Photo
cca 1952 Vegyes fotó tétel különböző korabeli iskolákból, mind feliratozva, különböző méretben és minőségben, 5db, 11x7cm és 20x29cm között
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF