Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1316043
10109
264
8500
1318027
10110
264
Illés jelzéssel: Malom-híddal. Olaj, farost, 36×50 cm 1319626
10111
264
Ilosvai jelzéssel: Fák a ház mellett. Akvarell, papír, 40×31 cm 1317979
10112
264
Imets László (1934-): Ex Libris, Palásthy Lajos. Klisé, papír, jelzett, 12×10 cm
1187908
10113
264
6500
Imre István (1918-1983): Pihenés. színezett rézkarc. Jelzett. 40x33 cm Üvegezett keretben 1011240
10114
264
Istókovits Kálmán (1898-1990): Női portré, olaj, papír, üvegezett fa keretben, 43,5×29,5 cm 1300710
10115
264
Iványi jelzéssel: Erdei patak. Olaj, farost, keretben, 44×27 cm 1316694
10116
264
Jancsek jelzéssel: Magányos fa. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 50×38 cm
1318843
10117
264
Jándi jelzéssel: Főtér. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×42 cm 1316522
10118
264
Jánosi Sándor (1927-):Virág. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 32×22 cm 1318851
10119
264
Jef jelzéssel: Telefonáló lány. Olaj, karton, üvegezett keretben, 50×42 cm 1317988
10120
264
Richard Kaljo (1914-1978) : Erotikus Ex Libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF