Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1295477
10133
264
1319074
10134
264
Kelety Gusztáv hagyatéki pecséttel: Várrom. Ceruza-tus, papír, jelzés nélkül, 31×48 cm 1318006
10135
264
Kézdi jelzéssel: Erdei séta. Olaj, farost, sérült, 34x50 cm 1318610
10136
264
Király jelzéssel: Robot festő. Ceruza, papír, 23×33 cm 1318814
10137
264
Kisfaludy jelzéssel: Patak boltíves kapu alatt. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×24 cm
1305452
10138
264
Kiss Terézia (1928- ): Banán. Rézkarc, karton, sérült, 29×35 cm 1313798
10139
264
Klie jelzéssel: II. Rákóczi Ferenc Olaj, farost, 70×36 cm 1313811
10140
264
Kmetty jelzéssel: Pipás csendélet. Olaj, karton, 33×50 cm 1320259
10141
264
1839 Kohlmann Károly (1800 - 1882) : Szent-Jánosi köznép Moson megyében, dúcon jelzett, színezett litho, paszpartuban, papír, 19x27cm 1313983
10142
264
Kokas jelzéssel: Színek. Olaj, karton, üvegezett keretben, 32×25 cm
1068004
10143
264
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Üldögélő. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 31×23 cm
1319058
10144
264
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Gyerekkori félreértések. Rézkarc, papír, jelzett, 16×9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF