Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1320085
264
A jelzéssel: Alpesi táj házzal. Olaj, falemez, antik keretben, 12×20 cm
1320088
10001
264
A jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, falemez, antik keretben, 12×20 cm
1313457
10002
264
110000
Aknay János (1949-): Angyalt váró ablakok. Olaj vászon, jelzett, 100×90 cm 1317823
10003
264
1317860
10004
264
1317971
10005
264
Andruskó Adorján (?-?): Ady Endre. Klisé, papír, jelzett, 14×9 cm
1317883
10006
264
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex Libris, Sokáig élj és gyűjts. Klisé, papír, jelzett, 10×10 cm
1294083
10007
264
F. Antal Elemér (1896-1991): A platánfa álma. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
1293803
10008
264
F. Antal Elemér (1896-1991): Varró nő. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 62×46 cm
1293846
10009
264
1316054
10010
264
Antal Irén (1903-1999): Modell, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 26,5×14 cm
1316067
10011
264
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF