Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1317963
10157
264
Kontár jelzéssel: Nyári aratáskor. Olaj, vászon, sérült. 49×70 cm
1314619
10158
264
Kontuly Béla (1904-1983): Illusztráció. Litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 19×13 cm
1320402
10159
264
Kormos Balázs (1976-2014): Arcok. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm
1320403
10160
264
Kormos Balázs (1976-2014): Arcok II. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm
1298487
10161
264
Korpács Lajos (?-?): Szomjas lovak. Olaj, falemez, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm 1318865
10162
264
Koszkol jelzéssel: Tuniszi nők. Olaj, farost, sérült 70×53 cm
1317895
10163
264
14000
Koszta jelzéssel: A jól elvégzett munka. Olaj, falemez, sérült, 52×74 cm 1320242
10164
264
Kovács Géza (1938-) : Szülői ház (Székelyszentkirály), 1974, linómetszet, jelzett, papír, üvegezett keretben, 24,5x33cm
1153177
10165
264
5500
Kozma Lajos (1884-1948): Illusztráció. A Ház folyóiratból. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 19×16 cm 1317507
10166
264
Kozma Lajos (1884-1948): A bajadér, cinkográfia, papír, jelzett, 20,5×17,5 cm 1314741
10167
264
Kórusz József (1927-2010): Tavasz a Balatonon. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×38 cm 1317520
10168
264
Kozma Lajos (1884-1948): Csábítás, cinkográfia, papír, jelzés nélkül, 20,5×17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF