Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1317551
10169
264
Kós Károly (1883-1977): Gyulafehérvár, színezett linómetszet, papír, jelzés nélkül, 11,5×11,5 cm 1317575
10170
264
Kós Károly (1883-1977): Segesvári házak, színezett linómetszet, papír, jelzés nélkül, 11,5×11,5 cm 1317564
10171
264
Kós Károly (1883-1977): Erdélyi kúria, színezett linómetszet, papír, jelzés nélkül, 11,5×11,5 cm 1317820
10172
264
Kósa Bálint (1932-): Ex Libris, Máthé Ferenc. Klisé, papír, jelzett, 11×8 cm
1270719
10173
264
Kutyik jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, fa keretben, 27x34 cm
1264242
10174
264
Laart jelzéssel: Páva. Tűzzománc, rézlap, keretben, 20×15 cm 1189608
10175
264
3200
1304259
10176
264
Láng Rudolf (1904-1991): Margitsziget. Rézkarc, karton, jelzett, sérült, 19×28 cm 1313807
10177
264
Litteczky jelzéssel: Virágos nyaraló. Olaj, farost, 42×58 cm 1317618
10178
264
Fritzi Löw (1892-1975): Kávéházban, színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 7,5×6 cm
1317605
10179
264
Fritzi Löw (1892-1975): Szalonban, színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 7,5×6 cm 1316567
10180
264
Lubin jelzéssel: Francia tengerpart. Computer print, papír, 21×15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF