Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1320383
10181
264
28000
Madarassy György Tamás (1947-): Ősz. Olaj, farost, jelzett, kerteben, 60×80 cm 1320382
10182
264
28000
Madarassy György Tamás (1947-): Tanya. Olaj, farost, jelzett, kerteben, 58×80 cm 1318962
10183
264
Jindřich Mahelka (1919-1990): Ex Libris F. Schmidt. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9×7 cm
1313872
10184
264
Makár Alajos (1927-1989): Anyaság. Monotípia, papír, jelzett, apró szakadásokkal, 30×21 cm 1279341
10185
264
Makray János (1955-): Őszi Balaton II. Olaj, farost, jelzett, keretben, 25×40 cm 1279345
10186
264
Makray János (1955-): Esti Badacsony. Olaj, farost, jelzett, keretben, 25×45 cm 1279342
10187
264
Makray János (1955-): Balatoni alkony. Olaj, farost, jelzett, keretben, 25×45 cm 1296393
10188
264
1315075
10189
264
Marosán jelzéssel: Magányosan. Olaj, vászon, 40×50 cm 1314554
10190
264
15000
Mattis Teutsch János (1885-1960): Táj fákkal. Ofszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 16×22 cm
1320522
10191
264
Márton Ferenc (1884-1940): Hazafias propaganda kép. Vegyes technika, papír, Képméret 25x16 cm
1320517
10192
264
Márton Ferenc (1884-1940): A volt magyar művészház Rómában. Ceruza, papír, Jelzett. 25x21 cm paszpartuban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF