Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1318825
10205
264
Molnár jelzéssel: Csendélet gyümölcsökkel, olaj, vászon, sérült 48×35 cm 1320532
10206
264
Molnár Bertalan (1933-): Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 60×30 cm 1320537
10207
264
Molnár Bertalan (1933-): Napraforgók. Olaj, farost, keretben, 60×45 cm
1314601
10208
264
Molnár C. Pál (1894-1981): Kisvárosi éj. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm 1319250
10209
264
Nagy Árpád (1894-1959):Csodaszarvas. Rézkarc, papír, jelzett, 17×22 cm 1317659
10210
264
Nagy Sándor (1948-): Pokol. Kollázs, vászon, jelzett a hátoldalán, sérült, keretben, 44×58 cm
1316654
10211
264
Najgyonov Alexandr (1971-): Vízparti nyírfák. Olaj, farost, jelzett, keretben, 13×9 cm
1319132
10212
264
Nádler Róbert (1858-1938): Budapest vár 1876. Ceruza, papír, jelzett (NR), 11×15 cm 1285991
10213
264
1320213
10214
264
Nemes Török János (1907-1982): Faluvége, rézkarc, dúcon jelzett, papír, 8x12cm + a művész levéálpapírja
1277320
10215
264
1316123
10216
264
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF