Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1299477
10217
264
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Táncoló páros. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 20x15 cm
1296776
10218
264
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 20x15 cm
1320899
10219
264
Némethy Vető Katalin (1950-): Cím nélkül. Computer print 19/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×50 cm
1318067
10220
264
Nyergesi jelzéssel: Virágcsendélet. Filc, karton, üvegezett keretben, 25×32 cm
927100
10221
264
26000
1316664
10222
264
Ősz Dénes(1915-1980): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, 7x6 cm 1282296
10223
264
Palit jelzéssel: A gumimacik fája, olaj, farost, 50×40,5 cm 1118035
10224
264
Papp Tünde (1978-): Mártély. Olaj, farost, jelzett, 39×55 cm 1316572
10225
264
Papp Tünde (1978-): Tisza part dérben. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1319111
10226
264
Perei Zoltán (1913-1992): Konrad Dinckmut. Linó, papír, jelzett, 20×12 cm
1318831
10227
264
Perlmutter jelzéssel: Tavaszi fák. Olaj, farost, 40x50 cm. 1318868
10228
264
Perlott jelzéssel: Falusi utca. Olaj, vászon, 50×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF